fbpx

COVID-19 statistika: 1 mirtis ir 13 naujų susirgimų

Dalintis:

Juoduojančioje Tauragės savivaldybėje užfiksuota dar viena koronavirusu sirgusio gyventojo mirtis. Antradienio duomenimis, nuo šios ligos rajone mirė jau 99 gyventojai.

Statistikos departamentas informuoja, jog per parą rajone susirgo 13 gyventojų, o šiuo metu serga 195 tauragiškiai. Pagal sergamumo rodiklius, rajonas yra 21-oje vietoje nuo galo. Prasčiausia situacija Telšių ir Rietavo savivaldybėse, o geriausia – Kupiškio ir Panevėžio rajonų savivaldybėse.

Kaimyniniuose rajonuose situacija geresnė. Šilalėje vakar koronavirusas nustatytas 6, Pagėgiuose 3, o Jurbarko savivaldybėje – 2 gyventojams.

Tauragės medikai viliasi, jog rudeninis sergančiųjų pikas jau baigiasi ir mūsų rajone. Tikimasi, kad šią ir kitą savaitę pasiskiepyti suskubs dar daugiau tauragiškių – gauta ilgai laukta vienvalentė „Janssen“ vakcina.

Visi, norintieji pasiskiepyti vienvalente „Janssen“ vakcina, šiandien nuo 10 iki 13 valandos laukiami Žygaičių ambulatorijoje, trečiadienį nuo 10 iki 13 val. – Skaudvilės kultūros namuose, ketvirtadienį nuo 10 iki 13 val. – Gaurės ambulatorijoje. Medikai vakcinavimo vietose turės ir „Pfizer“ vakcinų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą