COVID-19: susirgo 10, paskiepijo 678 žmones

Dalintis:

Praėjusią parą Tauragės rajone nustatyta 10 naujų susirgimų koronavirusu atvejų. Rajone sergamumas siekia 222 atvejus 100 tūkst. gyventojų.

Statistiškai Tauragėje koronavirusu serga 85 žmonės. O nuo pandemijos pradžios diagnozuoti 2653 susirgimai šia virusine infekcija.

Šilalės rajone naujų atvejų nebuvo nustatyta. Jurbarko rajone koronavirusu susirgo 1 žmogus, o Pagėgių savivaldybėje – 3.

Penktadienį Lietuvoje nustatytas 1141 koronaviruso atvejis. Šalies sergamumo rodiklis yra 570 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Mažiausias sergamumas – Šilalės rajone (51 atvejis 100 tūkst. gyventojų). Didžiausias – Molėtų rajone, kur sergamumo rodiklis yra 1008 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Tauragės rajonas yra 10-oje vietoje.

Gegužės 14-ąją Lietuvoje nuo koronaviruso mirė 2 žmonės.

Nuo koronaviruso penktadienį paskiepyti 678 Tauragės rajono gyventojai. Nuo vakcinavimo pradžios tai daugiausiai per parą paskiepytų žmonių. 160 žmonių paskiepyti „Pfizer“ vakcina, 466 – „Moderna“. 5 žmonės paskiepyti „Janssen“ vakcina ir 47 žmonės – „Vaxzevria“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video:

Komentarų skiltis išjungta.