COVID-19: Tauragėje 3 susirgimai

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 376 žmonės, o Tauragės rajone šis susirgimas nustatytas trims žmonėms.

Pranešama, kad tokie rezultatai gauti ištyrus 89 tauragiškių mėginius. Vienas užsikrėtimo atvejis nustatytas Tauragės ligoninėje. Nė vienas rajono gyventojas per praėjusią parą nuo koronavirusinės infekcijos nemirė.

Statistikos departamento duomenimis, vasario 16-ąją Šilalės rajone ir Pagėgių savivaldybėje nustatyta po 2 susirgimus, Jurbarko rajone – 5 užsikrėtimo atvejai. Vienas iš Pagėgių savivaldybės susirgimų nustatytas Tauragės ligoninėje.

Visoje Tauragės apskrityje pavyko išvengti mirčių dėl šio pandeminio viruso. Visgi Lietuvoje 15 užsikrėtusiųjų dėl koronaviruso mirė.

Mažiausias sergamumas vis dar fiksuojamas Birštono savivaldybėje – sergamumo rodiklis ten yra 17. Antroje vietoje – Šilalės rajonas, kur sergamumo rodiklis siekia 59 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Tauragės rajonas yra 33-ioje vietoje – sergamumo rodiklis yra 218 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Praėjusią parą Lietuvoje ištirti 4176 mėginiai ir nustatyta, kad koronavirusu susirgo 376 žmonės. Sergamumo rodiklis šalyje yra 251 atvejis 100 tūkst. gyventojų. Iš viso COVID-19 diagnozuotas 191 821 žmogui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą