COVID-19: Tauragės rajone susirgo 11

Dalintis:

Oficialiais duomenimis, Tauragės rajone antradienį koronavirusu susirgo 11 žmonių. Iš viso šia liga rajone serga 159 žmonės.

Sergamumo rodiklis Tauragės rajone yra 458 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento vadovė Gilma Masiulionienė patikslino, kad antradienį Tauragės rajono ugdymo įstaigose nustatyti 3 nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu serga 18 moksleivių, 2 darželių auklėtiniai, 5 pedagogai bei 2 darželių darbuotojai. Tauragės rajone fiksuojama 10 protrūkių.

Taip pat Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Šilalės rajone pandeminiu virusu užsikrėtė 13 gyventojų, Jurbarko rajone – 2, o Pagėgių savivaldybėje nustatytas 1 užsikrėtimas.

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 1402 žmonės. Šalies sergamumo indeksas yra 522 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Kupiškio rajone, o didžiausias ir toliau išlieka Rietavo savivaldybėje.

Iš viso per rugsėjo 21-ąją Lietuvoje nuo koronaviruso mirė 9 žmonės. Vienas iš mirusiųjų – Jurbarko rajono gyventojas. Taip pat Statistikos departamento duomenimis, viena mirtis nuo COVID-19 buvo ir Pagėgių savivaldybėje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą