Daugėja COVID–19 ligonių

Dalintis:

Vyriausybė apsisprendė iki birželio pabaigos pratęsti šalyje įvestą karantiną. Nors daugelis ribojimų pamažu atlaisvinami, premjerė Ingrida Šimonytė pabrėžė, jog per daug atsipalaiduoti dar anksti. Suklusti verčia ir situacija Tauragės ligoninėje – mažėja laisvų vietų kovidiniame skyriuje.

Statistikos departamento duomenimis, šalyje mažėja sergančių koronavirusu, tikimasi, kad daug greičiau vyks ir gyventojų vakcinacija. Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras šią savaitę sulaukė daugiau nei 2000 vakcinos dozių, bet norinčiųjų skiepytis sąrašai pildosi lėtai. Registruotis skiepui kviečiami visi rajono gyventojai, jie jau gali pasirinkti ir vakcinos rūšį. Mokslo jau įrodyta, jog pasiskiepijusieji bent vienu skiepu, virusu užsikrėsti gali, bet jų organizme susidarę antikūnai padės kovoti su liga ir žmonėms medikų pagalbos nereiks. Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška perspėja – ligoninėje galima gydyti 20 koronavirusu sergančių pacientų, o laisvų lovų likę tik dvi. Dviems ligoniams taikoma plaučių ventiliacija.

– Jei pacientų daugės, turėsime didinti COVID-19 skyrių,– informuoja ligoninės direktorius. Plečiant skyrių nukentėtų įprastas ligoninės darbas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą