fbpx

Fiksuota pirmoji Tauragės gyventojos mirtis nuo COVID-19

Dalintis:

Visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento epidemiologai pranešė apie pirmąją rajono gyventojos mirtį, kurią, medikų teigimu, sukėlė COVID-19.

Rugsėjo 13-ąją pablogėjus sveikatai 70–80 metų amžiaus kategorijai priklausančią Tauragės miesto gyventoją sūnus išsivežė į Kauną. Moteris po keleto dienų buvo paguldyta į ligoninę, atlikus viruso testą, gautas neigiamas atsakymas. Dėl nuolat blogėjančios būklės spalio 5-ąją moteris buvo pervežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikinę ligoninę. Po savaitės iš nosiaryklės paėmus tepinėlį, patvirtintas koronavirusas.

– Moteris turėjo gretutinių susirgimų, lėtinių ligų. Kauno klinikų medikai fiksavo tauragiškės mirtį ir kaip priežastį nurodė koronaviruso infekciją, – sakė epidemiologė Jolanta Norbutienė. Specialistės teigimu, virusu tauragiškė užsikrėtė greičiausiai jau būdama ligoninėje.

– Situacija darosi įtempta. Aplinkiniuose rajonuose ligos atvejų daugėja. Prašau visų likti sąmoningiems ir saugoti save bei kitus, – ragina J.Norbutienė.

Šiandien naujų infekcijos atvejų rajone nėra. COVID-19 oficialiai patvirtinta 11-kai tauragiškių.

Reaguodamas į besiklostančią situaciją šalyje, Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas vakar pranešė apie rajonų skirstymą į tris epidemiologines zonas: raudonąją, geltonąją ir žaliąją. Kiekvienas rajonas, atsižvelgiant į situaciją, gaus aiškias Vyriausybės rekomendacijas, kaip elgtis ir kokias apsaugos priemones užkertant kelią virusui įvesti. Svarstoma ir apie ilgesnes rudens atostogas moksleiviams. Pagal dabartinę situaciją Tauragės rajonas turėtų patekti į žaliąją – mažiausiai pavojingą viruso zoną.

Dalintis:

Palikite komentarą