Galimybių pasas – ir vaikams nuo 12 metų

Dalintis:

Vakar Vyriausybė apsisprendė – galimybių pasas bus įvedamas ir vaikams nuo 12 metų amžiaus. Taip pat šiandien Statistikos departamentas paskelbė, kad koronavirusu vakar susirgo 2015 žmonių.

Vakar posėdžiavusi Vyriausybė, nepaisydama basakojų mamų protesto, nusprendė, kad vaikams nuo 12 metų bus reikalingas galimybių pasas. Šis reikalavimas įsigalios nuo gruodžio 28 dienos. Pabrėžta, kad galimybių pasas nebus reikalingas švietimui ir neformaliajam ugdymui – paprastai tariant, būrelius lankyti galės ir neturintys galimybių paso.

Sergamumas šalyje yra 1153 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumo rodiklis yra Neringos savivaldybėje, o didžiausias išlieka Birštone.

Tauragės rajone vakar pandeminiu virusu susirgo 22 gyventojai. Pranešama, kad iš viso šiuo metu COVID-19 serga 243 tauragiškiai, o sergamumo rodiklis rajone yra 817 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Lapkričio 17 dieną Šilalės rajone diagnozuoti tik 2 susirgimai koronavirusu. Jurbarko rajone fiksuota 10 atvejų, o Pagėgių savivaldybėje – 8 susirgimai.

Oficialiais duomenimis, vakar iš viso Lietuvoje mirė 83 gyventojai. Iš jų 27 – dėl koronaviruso. Duomenys rodo, kad 5 mirusieji buvo pilnai vakcinuoti. Visoje Tauragės apskrityje mirčių dėl koronaviruso vakar nebuvo užfiksuota.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą