fbpx

Gavus „Janssen“ vakcinos skiepijimo procesas spartėja

Dalintis:

Lietuvos statistikos departamentui kasdien skelbiant apie augantį sergamumą koronavirusu, Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras tariasi su prekybos centrais dėl dar vienos vakcinavimo akcijos. Bus siūloma „Janssen“ vakcina.

Kaip šiandien skelbia Lietuvos statistikos departamentas, vakar laboratorijose ištyrus mėginius, nustatyti 599 susirgimai koronavirusu. Tauragės rajone diagnozuoti 2 nauji susirgimai. Iš viso šiuo metu šia virusine infekcija serga 21 rajono gyventojas, o sergamumo rodiklis pasiekė 50,9 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Šalies sergamumo rodiklis kur kas didesnis – 218 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Taip pat pranešama, kad vakar paskiepytas 391 Tauragės rajono gyventojas. Iš jų 247 – „Janssen“ vakcina.

Kad būtent ši vakcina tarp besiskiepijančių yra populiari, patvirtina ir Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Donatas Petrošius, pranešdamas, kad vakar Skaudvilėje šia vakcina paskiepyti 100 žmonių.

– Buvo galima rinktis „Pfizer“ arba „Janssen“. „Pfizer“ sunaudojome 32 dozes – kai kurie gyventojai buvo revakcinuoti antrąja doze, – pasakojo D.Petrošius. – Planuojame, kad akcijoms prie prekybos centrų turėsime apie 350 „Janssen“ vakcinos dozių. Tačiau galėsime atėjusiems pasiūlyti ir „Pfizer“.

Skiepijimo nuo koronaviruso akcijos prie Tauragėje esančių didžiųjų prekybos centrų planuojamos jau kitą savaitę. Pirmadienį akcija startuos prie „Lidl“, o trečiadienį – prie „Maximos“, esančios Prezidento gatvėje.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą