Į ligoninę kasdien patenka 5–6 apsikrėtusieji koronavirusu

Dalintis:

Ilgąjį savaitgalį dirbę poliklinikos ir ligoninės medikai kasdien aptarnavo bent po 100 žmonių. Vien į ligoninės priimamąjį kreipdavosi po 80 ligonių per dieną.

Pasak Pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus Donato Petrošiaus, karščiavimo klinikoje ilgąjį savaitgalį apsilankė 25 pacientai, dar 40 priėmė budintys šeimos ir vaikų ligų gydytojai.

– Medikų pagalbos reikėjo ne tik karščiuojantiems, bet ir kitomis ligomis sergantiems tauragiškiams. Matome padidėjusį pacientų srautą, – sakė poliklinikos vadovas, bet pasidžiaugė, kad įstaigos personalas bent kol kas koronavirusu neserga.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis informavo, kad į kovidinius skyrius kasdien patenka naujų pacientų.

– Į ligoninę paguldome po 5–6 naujus koronavirusu sergančius pacientus kas dieną. Gerai, kad yra šioks toks judėjimas ir kasdien išrašome pasveikusius pacientus į namus. Kol kas ligoninė dirba įprastai. Ketvirtadienį ryte kovidiniuose ligoninės skyriuose buvo gydomas 71 žmogus, 2 ligoniai reanimacijoje, ryte fiksavome vieno paciento mirtį. Žmogus į ligoninę iš Šilalės atvyko jau sunkios būklės, – sakė D.Masiulionis.

Gydytojo teigimu, vyrauja garbaus amžiaus pacientai. Daugiausia gydoma 60–90 metų žmonių iš Tauragės, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybės.

– Ketvirtadienio rytą koronavirusu sirgo 6 ligoninės darbuotojai iš įvairių skyrių. Medikų tarp sergančiųjų nėra, – sakė gydytojas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą