Ir be registracijos skiepytis nesiveržia

Dalintis:

Vakar visoje Lietuvoje paskelbtas masinis skiepijimas nuo COVID-19 be registracijos. Tauragės vakcinavimo centre eilių, kokias matydavome didmiesčiuose, nebuvo.

Nuo 8 val. iki 20 val. dirbusiame Tauragės vakcinavimo centre buvo pakankamai vakcinos dozių. Ryte medicinos darbuotojai tikėjosi, kad pirmojo skiepo ateis bent 300 tauragiškių.

– Turime pacientų, kuriuos užregistravome iš anksto. Žinant kitų mažesnių miestų praktiką, ypač daug žmonių tikėtis neverta. Visus atvykusius skiepysime tik „Pfizer“ vakcina. Galimybės pasirinkti gamintojo nėra, – ketvirtadienio rytą sakė Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Donatas Petrošius.

Janina. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Ryte viena pirmųjų į Bendruomenių namus atskubėjo tauragiškė Janina. Moteris sakė net nesuabejojusi dėl skiepijimosi ir pamačiusi, kad nereikės registruotis, išsiprašė iš darbo. Janina sako, kad siautėjant pandemijai jai apsisaugoti pavyko, bet šeimoje yra persirgusių žmonių, sunkiai sirgo ir keli pažįstami.

– Darbdavys geranoriškai sutiko ir iš pat ryto išleido iš darbo. Manau, kad skiepytis turime visi. Tik taip galima suvaldyti virusą. Iš pradžių pamačiau reklamą internete, tada susiskambinome su draugais ir nusprendžiau ateiti. Tikėjausi, kad bus daugiau žmonių. Skiepų nebijau, atėjau ir labai greitai gavau „Pfizer“ vakcinos dozę, jau žinau ir datą, kada gausiu antrą skiepą. Nei skaudėjo, nei ką, – sakė tauragiškė.

Raimondas. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Iki šiol Lietuvoje vykdytose akcijose be registracijos nusidriekdavo norinčiųjų eilės. Ryte jų prie Tauragės bendruomenių namų nebuvo. Čia paskirtu laiku daugiausia atvykdavo antram skiepui registruoti tauragiškiai. Vienas jų, Raimondas, pasisako ne tik už suaugusiųjų, bet ir vaikų skiepijimą. Gerai nusiteikęs vyras nustebo, kad paskelbus vakcinavimą be registracijos nėra norinčiųjų.

– Aš atėjau antrojo skiepo. Po pirmo jokių pašalinių reakcijų neturėjau. Reikia, kad visi žmonės pasiskiepytų. Be skiepo nei dirbti, nei keliauti. Jei dauguma pasiskiepys, tai ir ligoninėse sergančių koronavirusu neliks, – sakė tauragiškis.

Pasak D.Petrošiaus, net jei paskutinę minutę į vakcinavimo centrą atskubėtų keli šimtai gyventojų, skiepų užtektų visiems.

– Vakcinomis esame apsirūpinę. Tegu tik žmonės eina, – sakė direktorius.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą