fbpx

Kariai pavargo nuo koronaviruso

Dalintis:

Vakar baigėsi Tauragės gyventojų epidemiologinis koronaviruso tyrimas greitaisiais testais. Per mėnesį ištirta 518 asmenų. Patvirtinta, kad 11 jų persirgo COVID-19.

Koronaviruso situacija Tauragės rajone išlieka stabili, bet rajonas vis dar įtrauktas į didelės rizikos sąrašą. Statistinius skaičius iškreipė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotame pėstininkų batalione rugpjūčio gale prasidėjęs koronaviruso infekcijos protrūkis. Į privalomąją karinę tarnybą pakviesti šauktiniai po priesaikos buvo išleisti namo, o jiems grįžus nustatytas pirmasis atvejis. Jam įkandin pasipylė visa grandinė susirgimų.

Šiandien pranešta apie dar du susirgusius karius.

– Visi šauktiniai gydomi karių reabilitacijos centre Druskininkuose. Nei vienas nejaučia stiprių viruso požymių. Keliems buvo dingusi uoslė ar sutriko skonis. Pastebėjome, jog kariai pavargo nuo įtampos. Kai kurie taip pat praneša apie sutrikusius skonio ar uoslės pojūčius, bet ištyrus paaiškėja, kad kariai sveiki, – sakė Darius Stanaitis, bataliono vyriausiasis specialistas, atsakingas už civilių ir kariškių bendradarbiavimą. Pasak pašnekovo, profesionalių karių tarp užsikrėtusiųjų nėra.

Batalione tarnauja šauktiniai iš visos Lietuvos. Sveiki bataliono kariai toliau vykdo karinį rengimą. Dalis pratybų vyksta dėvint apsaugines veido kaukes ir griežtai laikantis saugumo reikalavimų.

Dalintis:

Palikite komentarą