Kas sukelia erekcijos sutrikimus ir kaip juos gydyti?

Dalintis:

Erekcijos sutrikimai yra dažna vyrų problema. Sutrikimas gali nekelti didelių problemų vieniems o kitiems gali, sukelti net didžiulius panikos priepuolius. Laimei, yra daug veiksmingų būdų gydyti ED ir pakeisti jo poveikį gyvenimo kokybei.

Erekcijos disfunkcija (ED) – tai nesugebėjimas išlaikyti erekcijos. Jei kenčiate nuo šios būklės ir ieškote būdų, kaip sugrąžinti savo lytinį gyvenimą, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kas sukelia ED ir kaip ją galima gydyti.

ED rizikos veiksniai

Yra daug rizikos veiksnių, susijusių su ED išsivystymu. Deja, kartais ED priežastis gali būti sunku nustatyti, todėl gydyti šią problemą gali būti sudėtingiau. Keletas dažniausiai pasitaikančių ED rizikos veiksnių yra šie:

Antsvoris / Nutukimas

Papildomi kilogramai gali turėti įtakos jūsų seksualiniam aktyvumui, ir ne tik dėl to, kad mažina jūsų savivertę. Nutukę vyrai turi mažesnį vyriškojo hormono testosterono, kuris yra svarbus lytiniam potraukiui ir erekcijai sukelti, kiekį. Antsvoris taip pat susijęs su aukštu kraujospūdžiu ir arterijų sukietėjimu, o tai gali sumažinti kraujo tekėjimą į varpą.

Stresas

Stresas gali paveikti įvairias jūsų kūno dalis, įskaitant varpą. [1] Spręskite streso problemą keisdami gyvenimo būdą, skatinantį gerą savijautą ir atsipalaidavimą, pavyzdžiui, reguliariai mankštinkitės, pakankamai miegokite ir prireikus kreipkitės profesionalios pagalbos.

Depresija

Smegenys yra dažnai nepastebima erogeninė zona. Seksualinis jaudulys prasideda galvoje ir nusileidžia žemyn. Depresija gali nuslopinti jūsų potraukį ir sukelti erekcijos sutrikimų. Ironiška, bet daugelis vaistų, vartojamų depresijai gydyti, taip pat gali slopinti lytinį potraukį, pvz., Sertralinas. [2]

Rimtos ligos

Daug įvairių sveikatos sutrikimų gali turėti įtakos nervams, raumenims ar kraujotakai, reikalingai erekcijai. Diabetas, aukštas kraujospūdis, arterijų sukietėjimas, nugaros smegenų traumos ir išsėtinė sklerozė gali prisidėti prie ED. Prostatos ar šlapimo pūslės problemų gydymo operacijos taip pat gali paveikti erekciją kontroliuojančius nervus ir kraujagysles.

Kaip išgydyti ED

ED gydymas priklauso nuo priežasties. Gali būti skiriami tam tikri receptiniai vaistai, vakuuminė pompa ar net operacija. Tačiau gyvenimo būdo pokyčiai ir kiti natūralūs gydymo būdai taip pat gali padėti pagerinti ED. Juos pateikiame žemiau.

Kokybiškas miegas

Bendrai jūsų sveikatai svarbu kiekvieną naktį pakankamai miegoti. Reguliarus miegas taip pat gali pagerinti jūsų ED. Nepakankamas miegas gali sumažinti testosterono kiekį, o tai gali prisidėti prie ED. Ilgalaikis miego trūkumas taip pat siejamas su tokiomis su ED susijusiomis ligomis kaip diabetas ir aukštas kraujospūdis.

Rūkymo nutraukimas

Rūkymas yra dar vienas veiksnys, kuris gali prisidėti prie ED. Taip gali būti iš dalies dėl to, kad rūkymas gali pažeisti kraujagysles ir neleisti pakankamai kraujo pasiekti varpos, kad būtų galima pasiekti erekciją.

[1] http://ligos.sveikas.lt/lt/ligos/vyru_ligos/erekcijos_sutrikimai,p.priezastys#turinys
[2] https://www.ligos.lt/lt/straipsniai/vaistai-kaip-erekcijos-sutrikimu-priezastis/

Užs. Nr. 212

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą