fbpx

Kęstučio batalione – COVID-19

Dalintis:

Pranešama, kad susirgimas plintančiu pandeminiu virusu nustatytas 8-iems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliekantiems kariams.

Skelbiama, kad trys kariai koronavirusui būdingus simptomus pajuto rugpjūčio 27 dieną. Jie buvo izoliuoti ir nedelsiant atlikti testai susirgimui nustatyti. Jau kitą dieną gautas patvirtinimas, kad testų rezultatai teigiami. Pradėtas epidemiologinis tyrimas, testuojami ir artimą kontaktą turėję kariai. Tokiu būdu nustatyti dar penki sergantieji.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione šiuo metu imtasi visų atsargumo priemonių – dezinfekuojamos patalpos, sustabdytas artimųjų ir kitų pašalinių asmenų atvykimas į teritoriją, įvestas nuolatinis kaukių dėvėjimas, temperatūros matavimas. Taip pat organizuojamas izoliuotų karių maitinimas vienkartiniuose induose.

Pranešime spaudai teigiama, kad iš viso praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 35 nauji susirgimai koronavirusu. Tauragės rajonas jau patenka į didesnio sergamumo zoną, todėl informuojama, jog bus intensyviau tiriama dėl galimo užsikrėtimo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą