Koronavirusas grįžta – Tauragėje nustatyti 2 nauji atvejai

Dalintis:

Daugiau nei savaitę ženklų nerodęs koronavirusas grįžo į Tauragę. Praėjusią parą užfiksuoti 2 nauji susirgimai, vienas tauragiškis susirgo pirmadienį. Šiuo metu rajone šia sparčiai plintančia ir itin užkrečiama liga serga 7 žmonės. Visoje Lietuvoje vakar nustatyti 176 nauji COVID-19 atvejai.

Kaip ir praėjusią vasarą, taip ir šiemet, kuriam laikui COVID-19 buvo atsitraukęs, tačiau stebima plitimo tendencija pasaulyje neramina ir Lietuvos epidemiologus. Vakar šalies žemėlapyje paraudonavo 3 savivaldybės. Didžiausias sergamumas – savaitgalį Jūros šventę organizuojančioje Klaipėdoje. Ten susirgimų pradėjo daugėti jau prieš dvi savaites ir vakar šis rodiklis pasiekė 29 naujus atvejus per parą. Iš viso uostamiestyje koronavirusu serga 162 gyventojai. Į raudonąją zoną pateko Šilutė ir Rietavas, prastėja situacija ir kaimyniniuose Pagėgiuose.

Jūros šventės organizatoriai reaguodami į sparčiai blogėjantį sergamumą ilgai planuoto ir visą Lietuvą į pajūrį sutraukiančio renginio neatšaukia, bet antradienį informavo, kad šventėje teks dėvėti kaukes. Taip pat šventės dalyvių prašo būti sąmoningiems ir nesiskiepijus į viešus renginius neiti. Šventės svečiams epidemiologai rekomenduoja dažnai keisti savo vietą, neužsibūti artimoje aplinkoje su kitais žmonėmis ilgiau nei kelias minutes. Visi prekybininkai privalės dirbti su pirštinėmis ir kaukėmis, nuolat dezinfekuoti rankas. Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pranešė, kad šventėje nelaukia nepasiskiepijusių ir grėsmę sau bei kitiems keliančių žmonių.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą