fbpx

Koronavirusas iš Tauragės traukiasi

Dalintis:

Koronaviruso situacija Tauragės rajone gerėja. Iš raudonosios zonos Tauragės rajonas praėjusią savaitę pakilo į rožinę C1 zoną.

Į C1 zoną patenka savivaldybės, kuriose naujų koronaviruso atvejų per pastarąsias 14 dienų 100 tūkstančių gyventojų tenka 100–150. Tauragės savivaldybėje šis rodiklis šiuo metu – 126. Tai 25-ta vieta tarp 60 šalies savivaldybių.

Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį Tauragės rajone Nacionalinis visuomenės sveikatos centras užfiksavo 4 naujus koronaviruso atvejus. Vienas susirgusiųjų tik registruotas Tauragės rajone, bet gyvena kitur. Vienas Tauragės rajono gyventojas susirgo užsikrėtęs nuo savo šeimos nario, o dviejų susirgusiųjų užsikrėtimo aplinkybių epidemiologams išsiaiškinti nepavyko.

Tauragės rajone liko tik vienas aktyvus COVID-19 židinys Tauragės ligoninėje.

Gerėjanti koronaviruso situacija rajone ir kiek atlaisvinti karantino ribojimai, kai jau leidžiama lankytis parkuose ir pažintiniuose takuose, paskatino judėjimą ir Tauragės rajone.

Policijos pareigūnai savaitgalį rengė specialius reidus, kurių metu stabdė Tauragės miesto ribą kertančius automobilius tikrindami, ar laikomasi karantino reikalavimų.

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Gretos Kęsminaitės, savaitgalį sustabdyta ir patikrinta 2780 automobilių, daugiausiai – 1344 sekmadienį. Per 3 dienas į miestą neįleistos 28 transporto priemonės, 6 vairuotojai važiavo neturėdami rimtos priežasties ir buvo sugrąžinti namo, dar 2 pradedantieji vairuotojai paraginti užsiklijuoti ant automobilių „klevo lapą“.

Draudimas palikti gyvenamosios savivaldybės ribas be rimtos priežasties galios iki kovo 15 dienos. Sergamumo rodikliams augant, ribojimai specialiu Vyriausybės nutarimu gali būti pratęsti.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą