Koronavirusas „įsibėgėjo“ ir Tauragės rajone

Dalintis:

Per tris dienas Tauragės rajone Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai užfiksavo 3 naujus COVID-19 atvejus. Viena susirgusi moteris hospitalizuota Kaune.

Penktadienio popietę gauta informacija iš Kauno klinikų. COVID-19 nustatytas šioje gydymo įstaigoje hospitalizuotai 70–80 metų amžiaus kategorijai priklausančiai Tauragės rajono gyventojai. Moteris nebūdingus koronavirusui simptomus jautė gerą mėnesį ir ne kartą kreipėsi į savo šeimos gydytoją. Vieną kartą atlikus testą, viruso nerasta. Virusas nustatytas tik nuvežus pacientę į Kauno klinikas. Kur moteris užsikrėtė, neaišku. Yra tikimybė, kad tai galėjo įvykti kaimyno laidotuvėse.

Šeštadienį Tauragės rajone koronaviruso atvejų nefiksuota.

Sekmadienio popietę gauti pranešimai apie 2 susirgusius tauragiškius. Vienas jų – 60–70 metų amžiaus kategorijai priklausantis žmogus, kuris tirtas profilaktiškai dėl artimo sąlyčio su sergančiuoju.

– Žmogus buvo izoliacijoje nuo spalio 10 dienos. Jokių klinikinių simptomų nejautė. Gydytis jam patarta būnant namuose. Dar vienas atvejis – Švėkšnos ligoninėje. Užsikrėtė Tauragės rajono gyventoja. Ligoninėje ji gydyta nuo rugsėjo 20 dienos. Gavus teigiamą COVID-19 testo atsakymą, moteris išleista gydytis į namus Tauragės rajone. Jos sveikatą prižiūri šeimos gydytoja. Klinikinius simptomus pacientė jaučia, bet jie nėra labai ryškūs, – sakė gydytoja epidemiologė Jolanta Norbutienė.

Specialistės teigimu, koronavirusas Tauragės apskrityje įgauna pagreitį ir į situaciją visus gyventojus medikė ragina žiūrėti itin atsakingai.

– Labai prašau visų gyventojų, kurie jaučia bent menkiausius klinikinius simptomus, prisiminti, kur jie lankėsi pastarąsias savaites ir informaciją perduoti epidemiologams, – ragina epidemiologė.

Pirmadienį naujų susirgimų Tauragės rajone nefiksuota. Šiuo metu koronavirusu serga 12 rajono gyventojų.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą