fbpx

Koronavirusas: kone kasdien po rekordą

Dalintis:

Šiandien Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad vakar dieną laboratorijose nustatyti 442 nauji susirgimai koronavirusine infekcija. Du nauji atvejai – Tauragės rajone.

Iš 442 naujų atvejų 215 registruota Vilniaus, 72 Kauno, 45 Klaipėdos, 41 Šiaulių, 25 Panevėžio, 24 Telšių, 10 Marijampolės, 7 Tauragės ir 3 Utenos apskrityse.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento specialistai patikslino, kad trys nauji atvejai fiksuoti Šilalės rajone, po du – Jurbarko ir Tauragės rajonuose. Kokiai amžiaus grupei priklauso susirgusieji ir kaip jie galėjo užsikrėsti, kol kas nepatikslinta.

Taip pat skelbiama, kad šiuo metu atlikti 307 atvejų epidemiologiniai tyrimai. Pasak epidemiologų, po kontakto su susirgusiais koronavirusu praėjusią parą užsikrėtė 208 asmenys. Be to, registruoti 4 įvežtiniai atvejai: 2 Norvegijos, po 1 – iš Rusijos ir Nyderlandų. Tuo metu, 95 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t.y epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

168 atvejai, šiuo metu turimais duomenimis, siejami su protrūkiais.

Specialistai ir toliau ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą