fbpx

Koronavirusas: penki nauji atvejai ir pustrečio šimto sergančių

Dalintis:

Kaip skelbia Sveikatos apsaugos ministerija, vakar laboratorijose nustatyti penki nauji susirgimai koronavirusine infekcija.

Tokie rezultatai gauti ištyrus 1608 ėminius. Iš viso Lietuvoje patvirtinta 1773 susirgimai COVID-19 virusu. Pranešama, kad 1429 žmonės jau pasveiko, o 258 vis dar serga. Taip pat 316 žmonių yra saviizoliacijoje.

76 užsikrėtusieji koronavirusu mirė. 10 mirusiųjų buvo užsikrėtę virusu, tačiau konstatuota kita mirties priežastis.

Taip pat Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, nuo birželio 1 dienos Lietuvoje nustatyta 17 įvežtinių ligos atvejų.

Labiausiai viruso paveiktomis laikomos Vilniaus miesto ir rajono, Klaipėdos rajono savivaldybės, taip pat Ignalinos, Jonavos, Skuodo, Širvintų, Ukmergės, Švenčionių, Elektrėnų ir Šakių rajonų savivaldybės.

Iš viso per visą viruso plitimo laikotarpį Lietuvoje ištirta daugiau nei 365 tūkst. ėminių. Iš jų 111 tūkst. atvežti iš mobiliųjų tyrimo punktų.

Pranešama, jog Latvijoje iš viso patvirtinti 1097 atvejai, 28 užsikrėtusieji mirė. Estijoje nustatyta net 1974 atvejai, o mirė 69 žmonės. Praėjusią parą Estijoje ir Latvijoje nebuvo užfiksuota naujų susirgimų.

Taip pat skelbiamas atnaujintas sąrašas valstybių iš kurių draudžiama atvykti į Lietuvą. Šiame sąraše šiuo metu yra Švedija, Portugalija ir Jungtinė Karalystė. Iš šių valstybių į Lietuvą atvykti gali tik Lietuvos piliečiai, tačiau jiems bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija, o užsieniečiams apskritai atvykimas draudžiamas. Taip pat skelbiama, jog apribotas atvykimas iš Belgijos Karalystės – atvykimas galimas, tačiau saviizoliacija privaloma visiems iš šios šalies atkeliavusiems žmonėms. Tikslius duomenis norintys keliauti gali pasitikrinti čia.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą