fbpx

Koronavirusas stabdo Tauragės miesto seniūnijos darbą

Dalintis:

COVID-19 neaplenkė ir didžiausios Tauragės seniūnijos. Koronavirusas nustatytas dviem jos darbuotojams, izoliacijoje – didžioji dauguma specialistų ir seniūnas.

Šeštadienio rytą Tauragės miesto seniūnijos seniūnas Žilvinas Majus „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, jog penktadienį gautas antras teigiamas koronaviruso testo atsakymas seniūnijos darbuotojui.

– Pirmasis žmogus susirgo trečiadienį, kitas – vakar. Visi vykdome Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas ir tikimės, kad liga greitai praeis. Labai noriu, kad darbai nesustotų, nes laikas – netinkamas sirgti, – sakė seniūnas ir patikino, kad užsikrėtusieji koronavirusu jaučiasi gerai.

– Vienas žmogus jautė menkus simptomus, o kitas testą atliko privačiai, dėl asmeninių priežasčių, nejausdamas jokių simptomų. Matyt, jau nebepavyks išvengti ligos atvejų visose srityse. Reikia mobilizuotis, kad darbai nestotų. Vienintelė siekiamybė, kad nesusirgtų daugiau seniūnijos žmonių, – sakė Ž.Majus.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento epidemiologai iki antradienio duomenų apie naujai susirgusiuosius rajone ir apskrityje žiniasklaidai neteiks. Naujausi nedetalizuoti duomenys bus skelbiami tik oficialioje Lietuvos statistikoje.

Dalintis:

Palikite komentarą