fbpx

Koronavirusas Tauragėje: izoliacijoje daugiau nei 200 moksleivių

Dalintis:

Oficialūs duomenys rodo, kad dar 7 Tauragės rajono gyventojai užsikrėtė koronavirusu. Šiuo metu rajone šia liga serga 135 žmonės.

Rajone sergamumo rodiklis pasiekė 404 atvejus 100 tūkst. gyventojų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento (NVSC) vadovė Gilma Masiulionienė patikslino, kad rajone šiuo metu yra 7 koronaviruso židiniai: du ugdymo įstaigose, vienas privačioje įmonėje, o keturi – viešojo sektoriaus įstaigose.

– Ugdymo įstaigose susirgo 16 moksleivių, vienas ikimokyklinio amžiaus vaikas bei du švietimo įstaigų darbuotojai. Nuo rugsėjo 1-osios buvo izoliuotos 14 klasių, tačiau šiuo metu izoliacijoje yra 11 klasių, tai yra iš viso 230 mokinių, – detalizavo G.Masiulionienė. – Per pirmas keturias šios savaitės dienas nustatyti 52 susirgimai koronavirusu, o per tiek pat praėjusios savaitės dienų – 48 atvejai.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, ketvirtadienį šalyje 1197 žmonės susirgo koronavirusine infekcija. Šalyje sergamumo rodiklis yra 447 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas šiuo metu yra Kupiškio rajone, o didžiausias išlieka Rietavo savivaldybėje, kur atvejų tik daugėja.

Šalyje nuo šio susirgimo vakar mirė 6 žmonės.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą