Koronaviruso situacija Tauragės rajone lieka stabili

Dalintis:

Koronaviruso situacija Tauragės rajone kol kas suvaldyta, naujų viruso protrūkių nėra.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistė Jolanta Norbutienė pranešė, kad per pastarąsias 3 paras Tauragės rajone užfiksuotas vos 1 naujas užsikrėtimas koronavirusu atvejis.

– Liga patvirtinta kareiviui, kuris ir taip buvo izoliacijoje. Vaikinas yra vilnietis, izoliuotis  buvo išleistas į namus. Pasireiškus klinikiniams simptomams, buvo atliktas testas ir patvirtinta diagnozė. Dar vienas atvejis, priklausantis mūsų departamentui, fiksuotas Jurbarke. Bet ir tai tik statistiškai. Susirgo Jurbarke registruotas žmogus, kuris gyvena ir dirba Vilniuje. Prieš pasireiškiant simptomams, į Jurbarką jis nebuvo grįžęs, – sakė specialistė.

Iš 45 susirgusių karių, tarybą atliekančių Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione, 7 jau pasveiko. Tikimasi, kad didesnių ligos protrūkių batalione nebebus.

Praėjusią savaitę susirgus Tauragės rajono savivaldybės administracijos specialistui, ir kitiems savivaldybės administracijos darbuotojams, turėjusiems artimą sąlytį su susirgusiuoju, buvo atlikti koronaviruso tyrimai. Kol kas visi tikrinti asmenys yra sveiki.

– Nors mūsų rajone situacija suvaldyta, darbo turime daug. Vilniaus specialistai nespėja tirti ligos židinių, todėl dalį informacijos apdorojame mes. Nėra laiko ilsėtis nė savaitgaliais, – bendrą situaciją apibūdino epidemiologė.

Praėjusį savaitgalį šalyje fiksuota rekordiškai daug susirgimų. Specialistai prašo gyventojų likti sąmoningiems, vengti susibūrimo vietų ir dėvėti veido apsaugos priemones.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą