Koronavirusu serga 175 tauragiškiai

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti 828 susirgimai koronavirusine infekcija. Sergamumo rodiklis šalyje yra 835 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Varėnos savivaldybėje, o didžiausias Druskininkų savivaldybėje.

Vakar Tauragės rajone nustatyti 8 susirgimai koronavirusu. Šeštadienį susirgimų nustatyta gerokai daugiau – 20. Rajone sergamumas koronavirusu yra 560 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Šiuo metu koronavirusu serga 175 Tauragės rajono gyventojai.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad šiuo metu Tauragės rajone fiksuojami 5 koronaviruso židiniai. Iš jų vienas – ugdymo įstaigoje. Tauragės ligoninėje nuo šio susirgimo gydomi 36 žmonės. Keturių iš jų būklė sunki.

Sekmadienį Šilalės rajone ir Pagėgių savivaldybėje naujų susirgimų koronavirusu nenustatyta. Jurbarko rajone nustatyti 5 užsikrėtimo atvejai.

Oficialiais Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje mirė 48 žmonės. Iš jų 11 – nuo koronaviruso. Vienas mirusysis buvo pilnai vakcinuotas ir priklausė vyresnių nei 80 metų amžiaus grupei. Tauragės rajone sekmadienį mirčių nuo koronaviruso pavyko išvengti. Vienas gyventojas nuo šio susirgimo mirė šeštadienį. Iš viso koronavirusas pasiglemžė 141 Tauragės rajono gyventojo gyvybę. Taip pat pranešama, kad gruodžio 11-ąją mirė vienas Šilalės rajono gyventojas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Kaip ten bebūtų, sergamumas mažėja. Įdomu, kas po švenčių bus.

Palikite komentarą