Koronavirusu sergantis Pagėgių meras: „Sunkių pasekmių kol kas nejaučiu“

Dalintis:

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pranešė sergantis koronavirusu. Politikas dar savaitgalį bendravo su Lenkijos delegacija, kurios dalyvius teko informuoti apie susirgimą.

„Šią savaitę dirbu nuotoliniu būdu. Savaitgalį atsiradusi sloga ir kosulys privertė pirmadienį pasidaryti testą dėl COVID-19. Atsakymas teigiamas. Esu pilnai pasiskiepijęs, todėl simptomai lengvi ir netrukdo tęsti darbų iš namų. Tačiau pagal visas taisykles privalau izoliuotis ir kontaktuoti tik nuotoliniu būdu.

Praėjusi savaitė buvo pakankamai intensyvi įvairių susitikimų ir, nors saugojausi bei laikiausi visų rekomendacijų, užsikrėtimo išvengti nepavyko. Visoje šalyje matome spartų užsikrėtusiųjų augimą. Todėl noriu dar kartą visus paraginti – nelikite abejingi savo sveikatai, pasiskiepykite“, – savo feisbuko paskyroje trečiadienį paskelbė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

„Tauragės kurjerio“ kalbintas politikas patikino ir šiandien besijaučiantis puikiai, tačiau viruso simptomai vis dar kamuoja.

– Pirmas dvi dienas skaudėjo akis. Temperatūros neturiu, nejaučiu skonio ir kvapo. Neužuodi ir gyveni toliau, tačiau keista, kai nežinai, ką valgai, – patirtimi dalijosi V.Bendaravičius. – Simptomus pajutau sekmadienį vakare, pirmadienį vykau daryti testo, o antradienį ryte jau pasakė rezultatus.

Savaitgalį meras buvo susitikime su Lenkijos delegacija. Kaip jis tvirtino „Tauragės kurjeriui“, jis pats informavo delegacijos narius apie savo susirgimą. Pranešta ir savivaldybėje dirbantiems kolegoms, tačiau V.Bendaravičius įsitikinęs, kad pavojus minimalus, mat kone visi savivaldybės administracijos darbuotojai paskiepyti nuo koronaviruso.

– Žinoma, nuotoliniu būdu dirbti sudėtingiau, tačiau jau turbūt pusantrų metų taip dirbame – jau nieko nuostabaus, – tvirtino pašnekovas, patikslindamas, kad izoliacija jam skirta iki kito penktadienio (spalio 15 dienos).

Vakar dienos duomenimis, Pagėgių savivaldybėje koronavirusu susirgo 9 žmonės, o sergamumo rodiklis yra 954 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Iš viso savivaldybėje koronavirusu serga 67 žmonės, o per visą pandemijos plitimo laikotarpį mirė 14 gyventojų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą