Ligoninėje kovidinių pacientų sumažėjo perpus

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje fiksuotas 2641 naujas susirgimas koronavirusine infekcija. Sergamumo rodiklis šalyje yra 1306 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Mažiausias sergamumo rodiklis yra Pagėgių savivaldybėje, o didžiausias Ukmergės rajone.

Skelbiama, kad Tauragės rajone vakar nustatyti 23 susirgimai, o rajono sergamumo rodiklis yra 938 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Iš viso šiuo metu koronavirusu serga 294 rajono gyventojai.

Pranešama, kad Šilalės rajone vakar nustatyta 20 atvejų, Pagėgių savivaldybėje – 2, o Jurbarko rajone 26 nauji susirgimai.

Oficialiais Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą nuo koronaviruso mirė 14 žmonių. Laimei, Tauragės apskrityje mirčių šįkart pavyko išvengti.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis džiaugiasi, kad pacientų kovidiniuose skyriuose vis mažėja – praėjusią parą paguldyti 3 susirgusieji, tačiau 5 išleisti namo.

– Šiuo metu gydomi 36 pacientai, 2 reanimaciniame. Kol kas turime atvangos savaitę ir labai tikimės, kad sergamumo kilimo nebus. Dar laikome tris kovidinius skyrius. Jei liks 20 pacientų, tada bandysime palikti du kovidinius skyrius, – kalbėjo D.Masiulionis.

Medikas taip pat dėstė, kad per mokinių atostogas gerokai sumažėjo vaikų vizitų ligoninėje. Tačiau D.Masiulionio nuomone, šiems grįžus į ugdymo įstaigas ir padaugėjus kontaktų susirgimų vėl gali padaugėti.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Tauragės departamento vadovės Gilmos Masiulionienės pateiktais duomenimis, koronaviruso židinių rajone taip pat mažiau – iš 16 židinių liko 15.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą