fbpx

Ligoninėje sustabdytas paslaugas atnaujinti planuojama nuo kitos savaitės

Dalintis:

Dėl koronaviruso plitimo dalis Tauragės ligoninės paslaugų buvo neteikiama. Tačiau situacijai gerėjant jau kitą savaitę planuojama atnaujinti visų ligoninės paslaugų teikimą.

Šiandien Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška informavo, kad nuo kitos savaitės planuojama pradėti darbą pilnu pajėgumu, atnaujinant ir anksčiau sustabdytų skyrių veiklą. Taip nuspręsta dėl to, kad šiuo metu gydoma kur kas mažiau sergančiųjų koronavirusu. Šio ryto duomenimis Tauragės ligoninėje gydyti 9 pacientai, užsikrėtę koronavirusu.

Liutauras Indriuška. Renaldo Malycho nuotrauka

– Sergančiųjų skaičiai gali keistis. Galime bet kada sulaukti sunkaus ligonio. Užvakar buvo 13 sergančių koronavirusu, šįryt – 9. Vienas gydomas reanimaciniame, – penktadienį „Tauragės kurjeriui“ pasakojo L.Indriuška.

Toks COVID-19 skyriaus pacientų sumažėjimas rodo bent kiek gerėjančią sergamumo situaciją, mat dar prieš kelias savaites šiame skyriuje buvo gydoma virš 30 pacientų.

Kaip dėstė L.Indriuška, nuo pirmadienio planuojama vėl atverti Psichiatrijos skyrių bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių. Šių skyrių darbuotojai pagaliau grįš į įprastas darbo vėžes. Visgi direktorius neslepia, kad bet kurią dieną situacija gali vėl pasikeisti – viskas priklauso nuo sergamumo.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą