Ligoninės pacientams nustatoma vis daugiau koronaviruso komplikacijų

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 465 susirgimai koronavirusu. Sergamumo rodiklis šalyje yra 853 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Didžiausias rodiklis yra Jonavos ir Rokiškio rajonuose, o mažiausias – Neringos savivaldybėje ir Varėnos rajone.

Pranešama, kad vakar Tauragės rajone nustatyti 9 nauji susirgimai pandeminiu virusu, o sergamumo rodiklis yra 643 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Iš viso šiuo metu rajone koronavirusu serga 219 žmonių. Šeštadienį Tauragės rajone nustatyta 18 susirgimų, o penktadienį – net 30.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojo Dano Masiulionio teigimu, per savaitgalį padaugėjo paguldytų ligonių – šiuo metu gydomi 35 žmonės. Ryškėja neraminanti tendencija: daugėja sunkiai sergančių pacientų, su kitomis komplikacijomis, nei plaučių uždegimas – virškinamojo trakto, inkstų sutrikimais, kraujavimu iš vidaus organų.

Statistikos departamento duomenimis, vakar Šilalės rajone nustatyti 2 nauji susirgimai, Jurbarko rajone – 11 atvejų, Pagėgiuose sekmadienį – nė vieno naujo atvejo.

Oficialiais duomenimis, sekmadienį Lietuvoje iš viso mirė 41 gyventojas. Iš jų 15 – dėl koronaviruso, kurių 3 buvo pilnai vakcinuoti ir priklausė vyresnio nei 70 metų amžiaus gyventojų grupei.

Skelbiama, kad praėjusią parą Tauragės rajone mirčių dėl koronaviruso išvengta, tačiau vienas žmogus nuo šio susirgimo mirė šeštadienį. Iš viso šis virusas nusinešė 135 tauragiškių gyvybes.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą