fbpx

Ligoninės pacientų lankymas ir vėl uždraustas

Dalintis:

Savaitės pabaigoje buvo paskelbta, kad nuo ketvirtadienio COVID-19 liga persirgę arba nuo jos pilnai paskiepyti gyventojai jau gali aplankyti ligoninėje gulinčius artimuosius. Tačiau jau kitą dieną Tauragės ligoninė pranešė: lankymas vėl uždraustas.

Šią savaitę Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) išplatino pranešimą, kad nuo ketvirtadienio galima lankyti pacientus ligoninėse. Buvo numatytos sąlygos – aplankyti paciento atėjęs žmogus turės parodyti dokumentą, patvirtinantį, kad jis buvo pilnai paskiepytas nuo COVID-19 arba persirgo šia liga per pastarąsias 180 dienų.

Tačiau vakar, penktadienį, Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška informavo, kad ligonių lankyti negalima, išskyrus terminalinės būklės ligonius, kurių gyvybė gali užgesti bei pacientus iki 14 metų. Ir tokiais atvejais reikalingas gydančio arba budinčio gydytojo leidimas.

Pasak L.Indriuškos, leidimu lankyti artimuosius Tauragės ligoninėje ketvirtadienį niekas nepasinaudojo.

Apie tai, kad Tauragės ligoninėje pacientų lankymas vis dar yra draudžiamas, gydymo įstaiga penktadienio vidudienį paskelbė savo feisbuko paskyroje.

Penktadienį Tauragės ligoninėje buvo gydomi septyni COVID-19 sergantys pacientai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą