fbpx

Lomiuose – pirmas koronaviruso atvejis

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras praneša apie neretėjančias susirgusiųjų COVID-19 gretas. Pirmasis atvejis fiksuotas ir Lomių kaime, Tauragės rajone.

Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresniosios specialistės Jolantos Norbutienės, pranešimas apie susirgusią 60-70 metų amžiaus kategorijai priklausančią moterį pasiekė pirmadienio vakarą. Moteris nuo rugpjūčio 17 dienos laikėsi saviizoliacijos po to, kai rugpjūčio 13 dieną turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju.

– Lomių parduotuvės pardavėja turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju COVID-19, todėl nuo rupjūčio 17 dienos jai buvo paskirta izoliacija. Mūsų žiniomis moteris sąžiningai jos laikėsi. Požymių, jog serga, nebuvo. Kai atvyko pasitikrinti, jokių viruso požymių taip pat nebuvo. Šiuo metu moteris jaučiasi gerai, – sakė J.Norbutienė.

Kaimo bendruomenei pranešta apie susirgusią pardavėją ir visi, kurie nuo rugpjūčio 13 iki 17 dienos turėjo artimą kontaktą, gali registruotis koronaviruso linijoje ir pasidaryti COVID-19 testą.

Visuomenės sveikatos centras informuoja, jog jau nuo rugpjūčio 10 dienos parduotuvėse buvo privaloma klientus aptarnauti dėvint kaukes, todėl artimo ryšio su klientais pardavėja tikina neturėjusi. Izoliacija yra paskirta vienam kartu dirbusiam asmeniui.

Dalintis:

Palikite komentarą