Medikai viliasi, kad ligoninėse sergančiųjų koronavirusu nedaugės

Dalintis:

Vakar Lietuvoje nustatyti 6478 susirgimai koronavirusu. Daugėja dėl šio susirgimo guldomų į ligonines pacientų. Nors prognozės kitokios, Tauragės medikai vis dar viliasi, kad nereikės uždarinėti kitų skyrių dėl sergančiųjų COVID-19.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis „Tauragės kurjeriui“ šįryt sakė, kad situacija keičiasi labai greitai. Šiuo metu ligoninėje gydomi 30 pacientų, sergančių koronavirusu, nors dar visai neseniai jų nebuvo nė 20-ties.

– Kol kas vaikštome plonyte raudona linija. Labai nenorime grįžti prie ribojimų ir uždaryti skyrius. Tikimės, kad ligonių nedaugės, nors prognozės sako kitaip, – sakė Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis.

Jis pabrėžė, jog šią savaitę ypač kito hospitalizuojamų pacientų amžius.

– Savaitės pradžioje žiūrėjau į duomenis ir negalėjau patikėti, kad į stacionarą guldomi ir 30, ir 40 ir 50 metų pacientai. Šiandien situacija vėl apsivertė ir dauguma hospitalizuotų – pensinio amžiaus, – vardijo D.Masiulionis.

Trečdalis šiuo metu ligoninėje gydomų pacientų yra pilnai vakcinuoti nuo koronaviruso. Medikas dar neprognozuoja, ar teks atidaryti dar vieną kovidinį skyrių kurio nors kito ligoninės skyriaus sąskaita, nes situacija keičiasi kiekvieną akimirką.

Naujausi duomenys

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 6478 susirgimai koronavirusine infekcija. Sergamumo rodiklis yra 2118 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Tauragėje vakar nustatytas 41 susirgimas. Sergamumo rodiklis yra 1243 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Iš viso per vakar dieną Lietuvoje mirė 79 gyventojai. Iš jų 12 – nuo koronaviruso. Vienas mirusysis buvo vakcinuotas, vyresnis nei 70 metų.

Šilalės rajone užsikrėtimų registruota ypač daug – 59 nauji atvejai. Jurbarko rajone – 49, o Pagėgių savivaldybėje koronavirusu susirgo du žmonės.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą