Medikų pagalbos prireikia vis dažniau

Dalintis:

Vakar trečiąja vakcinos nuo COVID-19 doze pradėti skiepyti Tauragės ligoninės medikai ir čia dirbantis personalas. Rajone didėjant sergančiųjų skaičiui, prognozuojama, jog bus sutrikdytas dar kelių ligoninės skyrių darbas.

„Pfizer“ vakcina ligoninėje bus skiepijama ir šiandien. Pasak ligoninės vadovo Liutauro Indriuškos, darbuotojai skiepijasi noriai.

– Mes kasdien susiduriame su sergančiais ir matome situacijos rimtumą iš arti. Būtų keista, jei būtų atsisakančiųjų skiepytis, – sakė direktorius. Ketvirtadienio rytą kovidiniuose ligoninės skyriuose buvo gydomi 35 pacientai, trečiadienį rajone fiksuoti 22 nauji susirgimo atvejai.

Į redakciją paskambinusi Psichiatrijos skyriaus pacientė Reda pasiguodė, jog, jos žiniomis, planuojama uždaryti skyrių. Moteris tikino, jog beveik 3 dešimtys sergančiųjų liks be būtinosios pagalbos.

– Ruduo – depresijos paūmėjimo metas. Pavasarį dar šiaip taip iškentėjome, bet jei skyrius bus uždarytas rudenį, nelauksime, kol pablogės. Eisime ir protestuosime. Jei reikės, eisime ir su šakėmis. Mums būtina pagalba, esame sunkūs ligoniai ir negalime leisti, kad liktume be priežiūros. Darykite ką nors, – prašė skaitytoja.

L.Indriuška informavo, jog kol kas skyrius veikia be trikdžių, bet situacijai kaistant ir didėjant sunkiai sergančiųjų koronavirusu skaičiui, gali tekti stabdyti ne tik Psichiatrijos skyriaus veiklą.

– Prognozuoti kas bus, labai sunku. Pasižiūrėkite, jau daugiau nei savaitę Kretingos ligoninėje nedirba nei vienas skyrius. Gydomi tik kovidiniai pacientai. Gali ta pati situacija pasikartoti ir pas mus. Noriu nuraminti, kad pacientai be medikų priežiūros neliks. Reikalui esant, jai bus pasirūpinta kitose ligoninėse, – informavo L.Indiuška.

Antrasis COVID-19 skyrius Tauragės ligoninėje atidarytas šią savaitę.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą