fbpx

Naujų atvejų – 40

Dalintis:

Šįryt Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nustatyti 811 koronavirusine infekcija užsikrėtę asmenys.

Šie duomenys surinkti iš Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos. Taip pat pranešama, kad per šeštadienį užfiksuota 40 naujų atvejų.

Iš viso Lietuvoje jau ištirti daugiau nei 23 tūkst. žmonių.

Šiaulių ligoninėje, kur vežami ėminiai iš Tauragės mobiliojo tyrimų punkto, vakar ištirtas 231 ėminys. Iš jų 171 atvežti iš mobiliųjų tyrimo punktų. Per vakar dieną Šiaulių ligoninės laboratorijoje nustatyti trys teigiami atsakymai. Du iš jų – atvežti iš mobiliųjų tyrimo punktų. Dar 77 ėminiai liko neištirti.

Taip pat Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, jog vakar konstatuota dar viena mirtis nuo koronaviruso. Užsikrėtęs žmogus buvo gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje ir priklausė rizikos grupei.

Į Lietuvą vis dar plūsta apsaugos priemonių siuntos medikams. Skelbiama, kad vakar Kauno oro uoste nusileido lėktuvas su 23 tonomis sveriančiu kroviniu, kuriame – vienkartinės medicininės aprangos, vienkartinės chirurginės kaukės. Priemonės bus paskirstytos gydymo įstaigose dirbantiems medikams, kurie dirba su koronavirusu užsikrėtusiais ligoniais.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą