Netikėta: tauragiškiai išsirikiavo į eilę prie „Janssen“ vakcinos

Dalintis:

Šiandien Nacionalinio kraujo centro komanda Pilies aikštėje pradėjo vakcinavimą be išankstinės registracijos „Janssen“ vakcina. Nors akcija turėjo startuoti tik 11 val., iki šio laiko jau suskiepyti 50 tauragiškių.

Nacionalinio kraujo centro (NKC) kolektyvas nuo liepos mėnesio pradžios suskubo padėti vakcinuoti gyventojus nuo koronaviruso. NKC autobusiukas lankosi įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose pagal iš anksto sudarytą grafiką ir šiandien užsuko į Tauragę. Vakcinuojama „Janssen“ vakcina, kurios pilnai imunizacijai susidaryti pakanka vienos dozės.

Nors Tauragės rajono savivaldybė susirūpinusi dėl sumažėjusių vakcinavimo tempų, NKC vos spėjus įrengti mobilią skiepijimo vietą išsirikiavo eilė.

– Darbus planavome pradėti 11 val., bet sustojo eilė ir pradėjome anksčiau. Iki 11 valandos jau buvo paskiepyti 50 žmonių, – skubėdama skiepyti kalbėjo NKC darbuotoja.

Vakcinuoja Pilies aikštėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Kaip ir numatoma pagal taisykles, šalia palapinės ir NKC autobusiuko išrikiuotos kėdės. Po vakcinavimo kiekvienas privalo pasėdėti 15 min.

Į Tauragę NKC atsigabeno 450 vakcinos dozių.

Statistika skelbia, kad sergamumas koronavirusu buvo sumažėjęs, tačiau sergamumo kreivė ir vėl pamažu kyla – vakar Lietuvoje koronavirusu susirgo 101 žmogus. Tauragės rajone naujų susirgimų nebuvo beveik dvi savaites, tačiau liepos 15 diagnozuoti du nauji susirgimai, liepos 16 – vienas. Dar vienas žmogus COVID-19 liga susirgo vakar. Vakar paskiepyti 177 Tauragės rajono gyventojai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą