Netrukus kaukes dėvėsime ir lauko renginiuose

Dalintis:

Šiandien vykusiame Vyriausybės posėdyje nutarta nelaukti kol sergamumas COVID-19 Lietuvoje pasieks 16 atvejų šimtui tūkstančių žmonių ir jau dabar įpareigoti gyventojus dėvėti kaukes ne tik viduje.

Šiandien sergamumo koronavirusu rodiklis Lietuvoje pasiekė 11 atvejų šimtui tūkstančių gyventojų. Epidemiologai jau perspėja – kritiškai artėjame prie situacijos, kuri buvo kovo mėnesį. Atsižvelgdami į tai, Vyriausybės nariai bendru sutarimu pritarė – net ir viešuose renginiuose, kurie vyksta lauke – veidą dengiančias apsaugines kaukes dėvėti privaloma.

– Nebenorime laukti, kol pasieksime skaičių 16. Žmonės atvirose vietose visiškai nesilaiko distancijos. Akivaizdus to pavyzdys – Kauno atvejis, kai kasdien daugėja sergančiųjų. Žmonės užsikrėtė lauke vykusio renginio metu. Taip pat trečiadienį pateiksime naują siūlymą – identifikuoti visuose renginiuose dalyvaujančius žmones, – sakė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Kada įsigalios įsakymas dėvėti kaukes lauko renginiuose – ministras neatsakė. Jo tikinimu, dokumentai gali būti paruošti jau šiandien.

Ministras taip pat pabrėžė,  jog nuo šiol nebesikliaus žmonių sąmoningumu ir kontroliuos visus, kuriems paskirta privaloma izoliacija.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą