Pandemijai įsisiūbavus tarybos nariai pasigedo išsamesnės informacijos

Dalintis:

Ruošiantis trečiadienį vyksiančiam Tauragės rajono tarybos posėdžiui, vakar vyko bendras visų komitetų posėdis. Aptarus sprendimų projektus vienas tarybos narys išreiškė pageidavimą išgirsti išsamius sergamumo koronavirusu duomenis.

Jau rytoj viešos transliacijos metu vyks Tauragės rajono tarybos posėdis. Vakar sušauktame bendrame komitetų posėdyje tarybos nariai aptarė sprendimų projektus. Posėdžio pabaigoje tarybos narys socialdemokratas Viktoras Kovšovas kreipėsi į kolegas su prašymu.

– Sveikatos ir socialinių reikalų komitete pristatyta informacija apie pandemiją. Tai aktuali informacija. Tarybos posėdžio metu vyks vieša transliacija. Informacijos tikrai nebus per daug, kilo daug klausimų. Todėl kreipiuosi į pirmininkę ir tarybos narius, kad po tarybos klausimų svarstymo būtų pateikta informacija ir rajono taryboje. Turime nepaprastą situaciją, dėmesys turėtų būti nuolatinis, – sakė V.Kovšovas.

Su šiuo siūlymu sutiko ne visi tarybos nariai. Liberalas Darius Stankus abejojo, ar tai būtina, mat informacija jau paskelbta – ar reikalinga perteklinė? Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovas Tomas Raulinavičius taip pat suabejojo tokios informacijos pateikimo būtinybe.

– Kad visi žinotų informaciją, mes į operacijų centro posėdžius kviečiame žiniasklaidos atstovus. Jie išsamiai transliuoja informaciją. Ar nebūtų perteklinis informacijos kiekis dar papildomai? Siūlau stebėti viešąją erdvę, manau, ją stebite, – V.Kovšovui replikavo T.Raulinavičius.

Vis dėlto apsispręsta, kad išsprendus svarbiausius klausimus tarybos posėdžio pabaigoje bus pristatyta ir naujausia sergamumo koronavirusu situacija Tauragės rajone.

Tauragės ligoninė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Naujausi duomenys

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, pirmadienį Lietuvoje koronavirusu susirgo 1839 gyventojai. Sergamumo rodiklis yra 976 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Neringos savivaldybėje, didžiausias – Birštono savivaldybėje.

Pranešama, kad Tauragės rajone vakar nustatyti 9 susirgimai COVID-19. Rajono sergamumo rodiklis yra 705 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Šilalės rajone pandeminiu virusu susirgo 5 gyventojai, Jurbarko rajone – 5 gyventojai, o Pagėgių savivaldybėje nustatyti 12 susirgimų.

Iš viso praėjusią parą Lietuvoje mirė 81 žmogus. Iš jų 18 nuo koronaviruso. Oficialiais duomenimis, 4 mirusieji dėl koronaviruso buvo vakcinuoti. Tauragės rajonas neteko vieno žmogaus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą