fbpx

Paskelbtas kvietimas skiepytis nemokama gripo vakcina

Dalintis:

Šiandien Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras paskelbė viešą kvietimą savo pacientams, priklausantiems rizikos grupėms, pasiskiepyti nemokama gripo vakcina.

„Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centras kviečia įstaigos pacientus pasiskiepyti nemokama gripo sezonui skirta vakcina „Vaxigrip Tetra“. Vakcina, skirta rizikos grupėms priklausantiems asmenims“, – skelbiama Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) internetiniame puslapyje.

Sveikatos priežiūros įstaigai vadovaujantis Donatas Petrošius sakė, kad šįkart gauta 700 vakcinų siunta ir ji skirta rizikos grupėms priklausantiems žmonėms: vyresniems nei 65 metų, nėščiosioms, gyvenantiems socialinės globos ir slaugos įstaigose, sergantiems lėtinėmis ligomis bei sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams.

Bet kuriai iš paminėtų rizikos grupių priklausantys ir pasiskiepyti gripo vakcina norintys asmenys turi kreiptis į savo šeimos gydytoją telefonu. D.Petrošiaus teigimu, tai reikalinga, kad būtų nustatyta, ar asmuo tikrai yra rizikos grupėje ir jam priklauso nemokamas skiepas. Taip pat svarbu išsiaiškinti, ar nėra kontraindikacijų. Jei galima skiepytis, bus paskirtas vizito laikas, mat poliklinikoje itin atidžiai reguliuojami pacientų srautai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą