Patvirtinti šeši nauji susirgimai

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamais duomenimis, tokie rezultatai gauti ištyrus 2253 ėminius. Iš užsikrėtusių tauragiškių sergančiu laikomas tik paskutinysis.

Skelbiama, kad iš viso Lietuvoje nustatyti 1720 susirgimų koronavirusu. Iš jų jau 1331 laikomi pasveikusiais, o 309 – vis dar sergančiais.

Saviizoliacijoje yra 225 žmonės.

Tauragės rajone per visą koronaviruso plitimo laikotarpį užfiksuoti 8 susirgimo atvejai. Iš jų 7 laikomi pasveikusiais. Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad paskutiniojo sveikatos būklė gera.

Iš viso per visą viruso plitimo laikotarpį ištirta daugiau nei 335 tūkst. ėminių. Iš jų daugiau nei 104 tūkst. atvežti iš mobiliųjų tyrimo punktų.

Taip pat skaičiuojami ir per birželio mėnesį Lietuvoje užfiksuoti įvežtiniai koronaviruso atvejai. Šiuo metu jų yra 9.

Kol kas nepasikeitė mirusiųjų skaičius – šiuo metu fiksuojama, jog nuo koronaviruso mirė 71 žmogus. 9 mirusieji buvo užsikrėtę virusu, tačiau mirties priežastis buvo kita.

Daugiausiai užsikrėtusiųjų esama Vilniaus rajono, Lazdijų, Ignalinos, Vilniaus miesto, Šalčininkų, Skuodo, Elektrėnų ir Šakių rajonų savivaldybėse. Jose planuojama atlikti daugiau profilaktinių tyrimų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą