Penktadienį koronavirusu Tauragėje susirgo du žmonės

Dalintis:

Vakar atlikus 164 diagnostinius tyrimus nustatyta, kad Tauragės rajone koronavirusu susirgo 2 žmonės. Iš viso statistiškai šia liga serga 84 rajono gyventojai.

Skelbiama, kad šiuo metu sergamumo rodiklis Tauragės rajone yra 241 atvejis 100 tūkst. gyventojų. Nuo pandemijos pradžios Tauragės rajone diagnozuoti 2746 koronavirusinės infekcijos susirgimai.

Vakar nuo koronaviruso paskiepyti 418 Tauragės rajono gyventojų, iš jų 369 – „Pfizer“ vakcina. 196 žmonės vakcinuoti pirmąja vakcinos doze.

Pagal vakcinavimo spartą Tauragės rajonas yra tik 45-oje vietoje. Pirmauja Neringos savivaldybė, paskiepijusi beveik 71 proc. gyventojų. Tauragės rajone paskiepyti tik 33 proc. gyventojų. Vangiausiai vakcinacija vyksta Šalčininkų rajone, kur iki šiol paskiepyti 20 proc. gyventojų.

Pagėgių savivaldybėje ir Jurbarko rajone vakar naujų susirgimų koronavirusu nebuvo nustatyta. Informuojama, kad Šilalės rajone šia infekcija susirgo vienas žmogus.

Kaip skelbia Lietuvos statistikos departamentas, gegužės 28-ąją Lietuvoje nustatyti 522 susirgimai koronavirusu. Šalies sergamumo rodiklis yra 324 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Mažiausias sergamumas yra Neringos savivaldybėje (28 atvejai 100 tūkst. gyventojų), o didžiausias – Ukmergės rajone (660 atvejų 100 tūkst. gyventojų). Tauragė rajonas pagal sergamumą yra 30-oje vietoje.

Gegužės 28-ąją nuo koronaviruso Lietuvoje mirė 9 žmonės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą