fbpx

Per parą – 13 naujų užsikrėtimų

Dalintis:

Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą Tauragėje nustatyta 13 naujų koronaviruso atvejų. Ligoninėje gydomi 42 pacientai, penki iš jų – sunkios būklės.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis šįryt patvirtino, jog kovidiniuose ligoninės skyriuose kol kas situacija stabilizavosi, bet aiškėja kitos bėdos.

– Turime įtarimų, jog kituose skyriuose bus fiksuojami protrūkiai. Kol kas laukiame tyrimų rezultatų. Į ligoninę dėl kitų ligų patenka ir neskiepyti žmonės, kuriems daug vėliau nustatomas koronavirusas. Kol kas paslaugas teikiame, jos yra kiek apribotos dėl žmogiškųjų išteklių trūkumo. Matysime, kokie bus tyrimų rezultatai, ir tada spręsime, kaip dirbsime toliau, – informavo gydytojas.

Statistikos departamento duomenimis, rajone yra 14 ligos židinių, dauguma jų – ugdymo įstaigose.

Šilalės rajone vakar nustatyti 5 susirgimai koronavirusu, Pagėgių savivaldybėje – 6, o Jurbarko rajone – 16 koronaviruso atvejų.

Taip pat Statistikos departamentas skelbia, kad praėjusią parą šalyje mirė 16 žmonių nuo 40 iki 99 metų. Tik vienas mirusysis buvo pasiskiepijęs, priklausė 70–79 metų amžiaus grupei.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą