fbpx

Per savaitgalį koronavirusu užsikrėtė 24 tauragiškiai

Dalintis:

Statistikos departamento duomenimis savaitgalį koronavirusu susirgo 24 tauragiškiai – pusei iš jų susirgimas diagnozuotas sekmadienį.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1043 susirgimai koronavirusu. Šalyje sergamumo rodiklis yra 623 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Panevėžio rajone, o didžiausias Telšių rajone.

Tauragės rajone sekmadienį diagnozuota 12 susirgimų pandeminiu virusu. Sergamumas rajone yra 538 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Oficialūs Lietuvos statistikos departamento skelbiami duomenys rodo, kad ir šeštadienį Tauragės rajone koronavirusu susirgo 12 gyventojų. Penktadienį laboratorijos nustatė 18 susirgimų.

Iš viso šiuo metu rajone koronavirusu serga 188 žmonės.

Šilalės rajone pranešama apie 4 susirgimus, Jurbarko rajone susirgo 6 žmonės, o Pagėgių savivaldybėje naujų koronaviruso atvejų sekmadienį pavyko išvengti.

Skelbiama, kad sekmadienį nuo koronaviruso mirė 14 žmonių Lietuvoje. Statistikos departamento duomenimis, 10 mirusiųjų buvo nepaskiepyti nuo koronaviruso arba skiepyti tik pirma vakcinos doze. Tauragės rajone ir visoje apskrityje mirčių dėl šios ligos šįkart pavyko išvengti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą