Pirmadienį: nustatyti 7 susirgimai, Tauragėje paimti 42 ėminiai

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad per vakar dieną laboratorijose nustatyti 7 nauji susirgimai koronavirusu. Tokie rezultatai gauti ištyrus 4387 ėminius.

Iš viso Lietuvoje patvirtinti 1727 susirgimai pandemine infekcija COVID-19. Tačiau pasveikusiųjų jau 1338. Vis dar serga 308 žmonės.

Saviizoliacijoje šiuo metu yra 253 asmenys.

Taip pat pranešama, jog vakar dieną mirė dar vienas koronavirusu užsikrėtęs žmogus. Iš viso nuo šio viruso mirė 71 žmogus. Dar 10 užsikrėtusiųjų mirė, nors konstatuota kita mirties priežastis.

Toliau darbo dienomis dirba ir Tauragės mobilusis tyrimų punktas. Jame vakar paimti 42 ėminiai.

Per visą viruso plitimo laikotarpį Lietuvoje ištirta daugiau nei 340 tūkst. ėminių. Iš jų 105 tūkst. atvežti į laboratorijas iš mobiliųjų tyrimo punktų.

Pasak Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamos informacijos, daugiausiai užsikrėtimų fiksuojama Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, Lazdijų, Ignalinos, Šalčininkų, Skuodo, Elektrėnų ir Šakių rajonuose. Šiose savivaldybėse bus atliekama daugiau profilaktinių tyrimų koronavirusinei infekcijai nustatyti.

Pranešama, jog iš Švedijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos atvykimas į Lietuvą kol kas draudžiamas užsieniečiams. O atvykstantiems iš Belgijos, Airijos bus privaloma 14 dienų saviizoliacija. Lietuvos piliečiai iš šių šalių parvykti į tėvynę gali, tačiau jiems taip pat bus privaloma izoliacija.

Norintys keliauti gali internete pasitikslinti šalių, į kurias galima vykti, sąrašą. Pranešama, jog jis keisis kas savaitę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą