fbpx

Po kontakto su sergančiuoju Jurbarko meras saviizoliacijoje

Dalintis:

Šiandien vienam asmeniui patvirtinus užsikrėtimą koronavirusu, su juo artimą kontaktą turėjęs Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius saviizoliacijoje.

Apie tai, kad meras dirbs iš namų informavo jis pats savo feisbuko paskyroje.

„Nuo šios dienos ryto dirbu nuotoliniu būdu dėl saviizoliacijos, nes turėjau artimą kontaktą su susirgusiu asmeniu. Laikausi visų privalomų reikalavimų, ir prašau visų susitelkti, saugotis, ir saugoti vieni kitus“, – rašo S.Mockevičius.

„Tauragės kurjeriui“ Jurbarko rajono meras patvirtino besijaučiantis gerai, o į darbą skubėsiantis tik po to, kai jam bus atliktas koronaviruso testas.

– Yra darbas, nėra kada emocijoms lietis. Ir anksčiau šią savaitę kabinete dirbau vienas, laikėmės administracijoje saugių atstumų, kad kam nors susirgus nereikėtų saviizoliacijos. Šiuo metu susirgimo požymių nejaučiu, dirbu pilnu tempu, – dėstė S.Mockevičius.

Meras patikslino, kad koronaviruso testą darėsi jau dukart – pirmą kartą testas Jurbarko merui atliktas Tauragės mobiliajame punkte po memorialo Kryžkalnyje atidengimo, kuomet paaiškėjo, jog užsikrėtęs buvo Raseinių rajono meras. Vėliau atliktas ir greitasis testas.

– Pačiam reikia suvokti, kad to reikia. Tauragėje testą atliko greitai ir tvarkingai. Tai nėra neskausminga, bet bijoti irgi nėra ko. Vieni bijo, kad į pirštą durs, kiti kitko, – patirtimi pasidalino Jurbarko meras.

Jurbarko rajonas pateko į raudonai pažymėtų savivaldybių zoną ir jame paskelbtas lokalus karantinas. Mero teigimu, gyventojai supranta, kas vyksta pasaulyje ir didelių nusiskundimų rajono valdžiai nereiškia. Nors S.Mockevičiaus teigimu, bendras fonas neramus.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą