fbpx

„Regitra“ praneša apie antrąjį koronaviruso atvejį Tauragės filiale

Dalintis:

Per savaitę, lapkričio 1320 d., nuo koronaviruso infekcijos pasveiko 5 „Regitros“ darbuotojai. Naujų užsikrėtimo atvejų – 5. Iš jų du nustatyti Klaipėdoje ir po vieną Vilniuje, Šiauliuose bei Tauragėje, – praneša „Regitra“.

Pranešama, kad‚ „Regitros“ darbuotojai, kuriems buvo patvirtintas koronavirusas, pajutę ligos simptomus iš karto nebeatvyko į darbą ir atliko COVID-19 testus.

Koronavirusine infekcija susirgęs „Regitros“ Tauragės filialo darbuotojas paskutinį sykį darbe buvo lapkričio 7 d., o teigiami testo rezultatai gauti lapkričio 14 d.

„Kasdien dedame visas pastangas ir imamės atsargumo priemonių, jog viruso plitimas būtų maksimaliai suvaldytas. Kartu sąmoningumo tikimės ir iš savo klientų. Kadangi situacija šalyje ir toliau išlieka sudėtinga, norėčiau pakviesti ir paskatinti naudotis elektroninėmis paslaugomis, o atvykstant į padalinį prieš tai dėl vizito užsiregistruoti iš anksto“, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 32 „Regitros“ darbuotojams. Tauragėje fiksuoti 2 atvejai, kiti atvejai – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Prienuose. .

„Regitra“ praneša, kad imasi visų būtinų ir papildomų apsaugos priemonių, siekiant užtikrinti  darbuotojų ir klientų saugumą: visi darbuotojai aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis, atvykę į darbo vietą matuojasi kūno temperatūrą ir atidžiai stebi sveikatą, klientų aptarnavimo erdvėse ribojami klientų srautai, reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos bei dažnai liečiami paviršiai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą