Romualdas Vaitkus pranešė apie užsikrėtimą koronavirusu

Dalintis:

Šiandien savo feisbuko puslapyje Seimo narys Romualdas Vaitkus pranešė atlikęs koronaviruso tyrimą ir gavęs teigiamą atsakymą.

„Kaip svarbu testuotis, įsitikinau pats. Po 10 dienų saviizoliacijos vakar pasidariau testą ir šiandieną gavau teigiamą atsakymą. Taigi dar dešimt dienų teks būti užsidarius namuose ir dirbant nuotoliniu būdu“, – rašo savo feisbuke Romualdas Vaitkus.

Seimo narys patikino, kad kartu toliau izoliuojasi ir jo žmona, kuri taip pat jaučiasi gerai. Testą jis nusprendė atlikti profilaktiškai, mat ketvirtadienį jau planavo vykti į numatytą Seimo posėdį.

– Norėjau pasidaryti testą jausdamas pilietinę pareigą. Ketvirtadienį Seimo posėdis, svarbus dalykas, tai labai laiku gavau atsakymą. Dabar šeimos gydytoja nurodė izoliuotis dar 10 dienų. Dirbu nuotoliniu būdu, ką tik baigėsi vienas posėdis, rytoj bus kitas. Gerai, kad dar yra tokia galimybė dirbti taip, – dėstė R.Vaitkus.

Paklaustas, koks jausmas sužinoti teigiamą koronaviruso testo atsakymą, kai nejauti jokių simptomų, tauragiškis atsakė, kad tai kiek keista. Esą jautiesi sveikas, tačiau nepaisant to vis tiek esi apribotas ir jokių galimybių išeiti.

– Visgi džiaugiuosi, kad viskas laiku, niekur neišėjau, neišvažiavau, – sakė Romualdas Vaitkus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą