Šauktiniai grįžo į rikiuotę

Dalintis:

Šiandien Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas pranešė, kad visi šauktiniai, susirgę COVID-19, jau grįžo į tarnybą. Vis dar tebeserga tik vienas profesinės karo tarnybos karys, kuris gydosi namuose.

Dar rugpjūtį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motirizuotajame pėstininkų batalione pasipylė susirgimai koronavirusine infekcija. Epidemiologų teigimu, kariai greičiausiai užsikrėtė po savaitgalio namuose, kur jie buvo išleisti po iškilmingos priesaikos. Susirgimas tuomet nustatytas trims kariams, o vykdant epidemiologinį tyrimą nustatyta ir daugiau užsikrėtimo atvejų. Visgi šiandien išplatinta informacija, kad jau visi šauktiniai grįžo ir tęsia nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT). Vis dar serga vienas profesinės karo tarnybos karys.

Kęstučio batalionas skelbia, jog prevencijos priemonės taip pat sušvelnintos, sumažinti apribojimai. Kaukės bataliono teritorijoje dėvimos tik patalpose esant didesniam karių skaičiui. Kariams vėl organizuojamos pilietinio ugdymo ekskursijos laikantis sveikatos saugumo reikalavimų. Atnaujintas šauktinių lankymas nustatytomis dienomis ir valandomis, specialiai tam bataliono teritorijoje įrengtose vietose, dėvint kvėpavimo takų apsaugos priemones. Karių maitinimas bataliono valgykloje ir sveikatos priežiūros paslaugos organizuoti taip, kad nesusidarytų eilės bei būtų išlaikytas saugus atstumas. Pratybos pradėtos organizuoti už dalinio teritorijos esančiuose mokomuosiuose laukuose ir šaudykloje. Šiuo metu NPPKT karių išleidimas iš bataliono apribotas, tačiau lapkričio mėnesį kariams suplanuotos pirmosios 7 parų atostogos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą