Savaitgalį Tauragėje susirgo 150 gyventojų

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 5793 susirgimai koronavirusu, o Tauragės rajone – 54 COVID-19 atvejai. Per visą savaitgalį rajone susirgo 150 gyventojų.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, penktadienį buvo užfiksuotas dar vienas sergamumo koronavirusu antirekordas – susirgo daugiau nei 12 tūkst. šalies gyventojų. Šeštadienį nustatyti 9507 atvejai, o sekmadienį – 5793 susirgimai.

Antirekordai buvo fiksuojami ir Tauragėje. Penktadienį būta 89 atvejų, šeštadienį – net 96. Tik sekmadienį nustatyti 54 susirgimai COVID-19. Pranešama, kad iš viso Tauragės rajone koronavirusu šiuo metu serga 596 gyventojai, o sergamumo rodiklis yra 1947 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis šįryt patikslino, kad šiuo metu ligoninėje dėl koronaviruso gydomi 35 pacientai. Tarp jų nėra sunkiai sergančių.

Penktadienį nuo koronaviruso mirė vienas Tauragės rajono gyventojas. Iš viso pandemija nusinešė 165 tauragiškių gyvybes.

Šilalės rajone vakar diagnozuoti 2 susirgimai, Pagėgių savivaldybėje – 3, o Jurbarko rajone – net 64.

Mažiausias sergamumo rodiklis Lietuvoje šiuo metu yra Neringos savivaldybėje, o didžiausias Vilniaus ir Kauno miestuose.

Pranešama, kad praėjusią parą iš viso mirė 41 žmogus. Iš jų 12 – nuo koronaviruso.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą