fbpx

Savivaldybės raginamos vakcinuoti ir savaitgaliais: ar Tauragėje to prireiks?

Dalintis:

Vakar Sveikatos apsaugos ministerija išplatino pranešimą, kad susitikimo su merais ir savivaldybių koordinatoriais bei vakcinavimą organizuojančių sveikatos priežiūros įstaigų atstovais metu sutarta, jog vakcinacija vyktų ir savaitgaliais. Tačiau manoma, kad kol kas to Tauragės rajone neprireiks.

Siekiama didinti gyventojų vakcinacijos tempus ir spartinti visuomenės imunizacijos procesą, todėl nutarta, kad reikalui esant vakcinacija vyks ir savaitgaliais. Tikimasi, jog tai leis greičiau pradėti karantino atlaisvinimus, grįžti į normalų gyvenimą.

„Karas neturi laisvadienių, o šiandien ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis yra kovoje su COVID-19. Visi norime grįžti į normalų gyvenimą – kol nebus vakcinuota didžioji dalis gyventojų, to padaryti negalėsime. Todėl mes labai pasitikime savivaldybėmis ir džiaugiamės jų ryžtu peržiūrėti vakcinacijos procesus, kad žmonės būtų skiepijami ir savaitgaliais“, – Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime cituojama kanclerė Jurgita Grebenkovienė.

Kanclerė vylėsi, kad savivaldybės parodys lyderystę ir jau ateinantį savaitgalį pradės skiepyti gyventojus.

Tauragės rajono savivaldybės gydytoja Rūta Stasytienė patikino, kad esant poreikiui, bus vakcinuojama ir savaitgaliais, tačiau kol kas tokio nėra.

– Jei bus gaunama tiek vakcinų, kad per darbo dienas nespėsime suvakcinuoti, tada dirbsime ir savaitgaliais. Tačiau nežinau, kada tokius kiekius gausime. Šią savaitę Tauragės rajonui numatyta 660 vakcinos dozių. Pirmiausia jos bus skirtos revakcinacijai – antrai vakcinos dozei, – pasakojo R.Stasytienė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą