Sekmadienį koronavirusu susirgo 2 tauragiškiai

Dalintis:

Statistikos departamento duomenimis, birželio 13-ąją Tauragės rajone koronavirusu užsikrėtė 2 žmonės. Šia liga statistiškai rajone serga 53 gyventojai.

Šiuo metu rajono sergamumo rodiklis didesnis už šalies vidurkį – siekia 123 atvejus 100 tūkst. gyventojų.

Iš viso nuo pandemijos pradžios šia infekcija užsikrėtė 2502 tauragiškiai. 85 užsikrėtusieji dėl šios ligos mirė.

Informuojama, kad sekmadienį nuo koronaviruso paskiepyta 15 Tauragės rajono gyventojų, iš kurių 2 – pirmąja vakcinos doze. 9 skiepytieji pasirinko „Janssen“ vakciną, kurios pilnai vakcinacijai reikalinga tik viena dozė.

Kituose Tauragės apskrities rajonuose susirgimų koronavirusu sekmadienį nebuvo nustatyta.

Spalviniame sergamumo koronavirusu žemėlapyje pagelto beveik visa Lietuva. Žaliajai zonai priskiriamos kol kas tik trys savivaldybės – Neringos, Birštono ir Pakruojo. Tauragės rajonas lieka rausvojoje C1 zonoje. Pagėgių savivaldybė priskiriama geltonajai B2 zonai, o Šilalė ir Jurbarkas – gelsvajai B1 zonai.

Lietuvoje, sekmadienio duomenimis, koronavirusu susirgo 66 žmonės. Sergamumas šalyje yra 122 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Mažiausias sergamumas jau kuris laikas išlieka tose pačiose Birštono ir Neringos savivaldybėse (0 atvejų 100 tūkst. gyventojų). O didžiausias ir toliau laikosi Molėtų rajone (379 atvejai 100 tūkst. gyventojų). Pagal sergamumą Tauragės rajonas yra 43-ioje vietoje.

Lietuvoje nuo koronaviruso praėjusią parą mirė 3 žmonės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą