Septyni kariai grįžta tarnybon

Dalintis:

Kęstučio batalione koronavirusas išguldė dalį šauktinių. Šiandien išplatintame pranešime skelbiama, kad septyni susirgusieji jau pasveiko ir grįžta į tarnybą.

Lietuvos kariuomenės internetiniame puslapyje šiandien išplatinta naujiena, kad jau pasveiko septyni COVID-19 susirgę Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono kariai. Jie prisijungs prie kitų karių ir tęs nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. 37 kariai vis dar serga.

Kariuomenės atstovai skelbia, jog karantinavimas kareivinėse ir toliau išlieka, mažinami tarpusavio kontaktai, išlieka privalomas apsauginių veido kaukių dėvėjimas bataliono teritorijoje, temperatūros matavimas. Kaip teigiama pranešime spaudai, laikinai sustabdytas karių dalyvavimas renginiuose, apribotas karių ir transporto priemonių patekimas į bataliono teritoriją.

Didelis dėmesys skirtas maitinimui Izoliuoti kariai ir toliau maitinami pristatant maistą vienkartiniuose induose, specialiai tam skirtose vietose. Kitų karių maitinamas organizuojamas taip, kad nesusidarytų eilės.

Kur kas griežčiau suskirstytos ir pratybų teritorijos. Kiekvienam padaliniui skirtas atskiras plotas.

Pranešama, jog sergantys nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos kariai gydosi Karo medicinos tarnybos gydymo įstaigose, profesinės karo tarnybos kariai, gavę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro leidimą, gydosi namuose.

Primenama, kad susirgimai Kęstučio batalione prasidėjo rugpjūčio 27-ąją – praėjus vos kelioms dienoms po namuose praleisto savaitgalio. Tuomet trims šauktiniams pasireiškė COVID-19 simptomai, o atlikus tyrimą patvirtinta liga. Vėliau vykdant epidemiologinį tyrimą buvo nustatomi nauji ligos atvejai, didelė dalis jų buvo be būdingų simptomų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą