Sergamumas koronavirusu sparčiai didėja

Dalintis:

Oficialūs statistiniai duomenys rodo, kad praėjusią parą susirgimų koronavirusu jau beveik 2 tūkst., o Tauragės rajone sergančiųjų per parą – daugiau nei 4 dešimtys.

Ketvirtadienį Lietuvoje koronavirusu susirgo 1970. Sergamumo rodiklis dar padidėjo – šiuo metu yra 700 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Panevėžio rajone, o didžiausias – Joniškio rajone.

Oficialiais statistikos departamento duomenimis, Tauragės rajone koronavirusu susirgo 41 gyventojas. Iš viso šiuo metu šia liga serga 236 rajono gyventojai, o sergamumo rodiklis yra 697 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Skelbiama, kad Šilalės rajone ketvirtadienį nustatyti 8 susirgimai koronavirusu. Jurbarko rajone susirgo 13 žmonių, o Pagėgių savivaldybėje – 2 nauji užsikrėtimo atvejai.

Augant sergamumui koronavirusu, daugėja ir mirčių nuo šios ligos. Pranešama, kad vakar nuo COVID-19 Lietuvoje mirė 18 žmonių. Tauragės rajone mirčių dėl šios ligos vakar išvengta. Vienas mirusysis – Šilalės rajono gyventojas.

Nuo šiandien įsigalioja nauji Vyriausybės nurodymai visose patalpose dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius. Tai privaloma net ir didžiosiose parduotuvėse, į kurias iki šiol galimybių pasus turintieji galėjo kaukių nedėvėti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą