fbpx

Sergančiųjų vis mažiau: naujų atvejų vėl tik 1

Dalintis:

Per vakar dieną Lietuvos laboratorijose ir vėl nustatytas tik vienas naujas susirgimas koronavirusu. Tokie rezultatai gauti ištyrus 5398 ėminius.

Pranešama, kad iš viso Lietuvoje koronavirusas konstatuotas 1818 žmonėms. Visgi 1524 žmonės jau pasveiko, o šiuo metu serga 206 asmenys.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras teigia, kad devyni žmonės, kuriems diagnozuotas COVID-19 susirgimas, gydomi ligoninėse. Vienas iš jų – reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje. Vienam sergančiajam taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, o penki žmonės gydomi deguonies kaukėmis.

Visuomenei paskelbta, kad 81 žmogus yra saviizoliacijoje. O nuo birželio pradžios Lietuvoje užfiksuoti 28 įvežtiniai susirgimo atvejai.

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą, skelbiamas ČIA.

Didžiausias sergamumas koronavirusu ir toliau fiksuojamas Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, Širvintų, Radviliškio bei Šalčininkų rajonuose. Ten bus atliekama daugiau profilaktinių tyrimų.

Iš viso nuo pat viruso plitimo pradžios Lietuvoje ištirta daugiau nei 428 tūkst. ėminių. Iš jų daugiau nei 125 atvežti iš mobiliųjų tyrimo punktų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą